(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 tony (Nr 4946974)

24 tony

Długość [m]:

13.5

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ploty drewniane

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1357.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Piła

10 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, East Sussex, Crowborough

12 wrz 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje nade wszystko zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę najważniejszych punktów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe zdolne podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, warto określić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy nieosłonięta naczepa. Gdy pragniemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, oprócz tego w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.