(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 tony (Nr 5286006)

24 tony

Długość [m]:

8

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

kompost

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1026.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Geldria, Ede

Od 8 lis 2019 do 23 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Antoniew

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę istotnych spraw.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku drobnicy czy też towarów sypkich, trzeba by uzgodnić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy otwarta przyczepa. Gdy zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich dokumentów, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych cen.