(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 tony (Nr 6555432)

24 tony

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

2400

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1830.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Rusiec

Od 14 wrz 2020 do 15 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Włochy, Kampania, Neapol

Od 17 paź 2020 do 18 paź 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga zwłaszcza firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu ustalić parę głównych spraw.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku małych paczek czy też produktów sypkich, opłaca się uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu starczy odkryta przyczepa. Kiedy chcemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych certyfikatów, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie niskich stawek.