(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

24 tony (Nr 7162512)

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Panele SIP 100 sztuk gr. 19cm o wymiarach 1.25x3m i belki drewniane 13m.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 400.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Zebrzydowice

19 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Wieliszew

19 sty 2021


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Warto przed zamówieniem takiego transportu po ustalać kilka zasadniczych kwestii.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i rozładunku towaru. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych paczek czy też produktów sypkich, trzeba by ustalić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Kiedy pragniemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych papierów, na dodatek w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po ustaleniu swoich wymogów, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala dostanie niskich stawek.