(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 tony (Nr 7564776)

24 tony
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
24 tony
600 x 150 x 30 cm
3000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
3000 kg
Dystans
238 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Człuchów

Od 15 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Gostynin

Od 15 mar 2021 do 30 kwi 2021


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu uściślić kilka ważnych punktów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które podołają dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, warto sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych dokumentów, jak również w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich cen.