(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

24 tony (Nr 7566770)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
24 tony
600 x 150 x 30 cm
3000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
3000 kg
Dystans
238 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Człuchów

Od 15 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Gostynin

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje zazwyczaj zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę kluczowych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, warto sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych dokumentów, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można wyszukać firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej wystawione, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, a duża konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych cen.