24 tony (Nr 7672449)

24 tony
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
24 tony
700 x 250 x 200 cm
2000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
2000 kg
Dystans
146 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Przemyśl

Od 20 lip 2021 do 30 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Gorlice

Od 20 lip 2021 do 30 lip 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę zasadniczych tematów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się ustalić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu może być otwarta naczepa. Jeżeli chcemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych papierów, w dodatku w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich cen.