(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

24 tony 2 adresy załadunku Czechowice-Dziedzice + Warszawa ok 2000km łącznie (Nr 6632767)

24 tony 2 adresy załadunku Czechowice-Dziedzice + Warszawa ok 2000km łącznie

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1600.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Czechowice-Dziedzice

Od 1 paź 2020 do 2 paź 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 2 paź 2020 do 6 paź 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga szczególnie firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu uzgodnić parę newralgicznych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, należy ustalić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy otwarta naczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych świadectw, jak także w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.