(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

24 tony blachy trapezowej (Nr 4241989)

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

palety

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 197.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Komorniki

Od 17 kwi 2019 do 18 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Pełczyce

Od 18 kwi 2019 do 22 kwi 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje głównie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę najważniejszych rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, należałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy nieprzykryta przyczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich dokumentów, w dodatku w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich warunków, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej wystawione, trafiają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie niskich cen.