(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-27 10:28

24 tony - cały samochód

(Nr 2118120)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

2400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Regały magazynowe złożone na paletach.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 404.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 17:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić parę newralgicznych punktów.

    Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, trzeba by określić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli chcemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych zaświadczeń, jak również w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po ustaleniu swoich wymagań, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

58-200 Dzierżoniów, Polska

Od 9 lis 2017 do 10 lis 2017

Adres i termin dostawy

Belsk Duży, Polska

Od 9 lis 2017 do 10 lis 2017