(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-27 10:28

24 tony - cały samochód

(Nr 2118120)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

2400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Regały magazynowe złożone na paletach.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 404.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-10-2017, 17:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-29 do 2017-11-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać kilka decydujących spraw.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też towarów sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu starczy nieprzykryta przyczepa. Kiedy chcemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie adekwatnych certyfikatów, jak również w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich warunków, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, trafiają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Dzierżoniów, 58-200, Polska

Od 9 lis 2017 do 10 lis 2017

Adres i termin dostawy

Belsk Duży, 05-622, Polska

Od 9 lis 2017 do 10 lis 2017