24 tony celulozy, naczepa 13,6 firana/plandeka/mega (Nr 7973176)

24 tony celulozy, naczepa 13,6 firana/plandeka/mega
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
24 tony celulozy, naczepa 13,6 firana/plandeka/mega
136 x 136 x 270 cm
24000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
24000 kg
Dystans
1004 km
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Holandia, Zelandia, Nieuwdorp

Od 1 lis 2021 do 30 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Piechowice

Od 1 lis 2021 do 30 lis 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę newralgicznych kwestii.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, należałoby zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być odkryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich świadectw, jak także w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, szybko można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej wystawione, docierają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych stawek.