24 tony celulozy, załadunek bokiem, plandeka 13,6. (Nr 8030864)

24 tony celulozy, załadunek bokiem, plandeka 13,6.
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
24 tony celulozy, załadunek bokiem, plandeka 13,6.
1360 x 136 x 180 cm
24000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
24000 kg
Dystans
813 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Świnoujście

Od 4 paź 2021 do 29 paź 2021

Adres i termin dostawy

Czechy, Kraj Południowomorawski, Olšany

Od 5 paź 2021 do 29 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zwłaszcza przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu uściślić parę kluczowych zagadnień.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Gdy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, warto uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy nieprzykryta naczepa. Kiedy pragniemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych dokumentów, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.