(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 15:04

24 tony drewno kominkowe

(Nr 3006528)
24 tony drewno kominkowe

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 102.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka decydujących punktów.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, warto sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych zaświadczeń, w dodatku w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, najczęściej można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Leśna 60, Sosnowiec, 41-200, Polska

Od 25 lip 2018 do 31 lip 2018

Adres i termin dostawy

Kazimierza Wielka, 28-500, Polska

Od 25 lip 2018 do 31 sie 2018