24 tony firanka (Nr 5627651)

24 tony firanka

Długość [m]:

2.2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2346.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

28 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Tęgoborze

2 mar 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje nade wszystko firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić parę zasadniczych problemów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych zaświadczeń, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych stawek.