24 tony kamienia w big bagach (Nr 6497332)

24 tony kamienia w big bagach

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big bagi

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 125.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Brzeziny

29 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Konstancin-Jeziorna

31 gru 2020


Transport innych ładunków

Przewóz różnych towarów

Koszt przewozu pozostałych ładunków bywa zależny od gabarytów towaru, terminu transportu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

Przewóz ładunków rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - obejmują bazę, na której ustawia się niewielkie rzeczy lub pakunki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj przewozi się meble, paczki, towary budowlane (np., farby, kamień itd.), okna czy produkty chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym oraz zajmuje zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Transport pewnych towarów wymaga użycia kontenera – głównie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

Pozostałe towary – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.