(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-28 07:40

24 tony kostki brukowej

(Nr 1876115)
24 tony kostki brukowej

Długość [m]:

13,6

Szerokość [m]:

2,2

Wysokość [m]:

1,5

Waga w kg:

24000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

pełne palety kostki brukowej

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 19.00 km

Informacje dodatkowe:

Nie jest konieczny HDS ponieważ załadunek oraz rozładunek jest wózkiem widłowym

Oferty od Przewoźników (0)

650 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-07-2017, 23:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-12 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-07-31, 23:13

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje przede wszystkim przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować kilka newralgicznych zagadnień.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też produktów sypkich, warto uściślić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być nieosłonięta przyczepa. Gdy chcemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, jak również w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najczęściej można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

os. Piastów, Kraków, Polska

29 cze 2017

Adres i termin dostawy

Sułkowice, Polska

30 cze 2017