(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-11-21 11:07

24 tony wegiel

(Nr 2169114)

Waga w kg (łączna):

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 387.00 km

Informacje dodatkowe:

Rozładunek o dowolnej godzinie węgiel orzech brak kolejek

Oferty od Przewoźników (0)

2250 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 11:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Nieodpowiednia data transportu.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2250 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

    Aby znaleźć ciekawą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, należy dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych mniej, niż standardowa opłata.

Adres i termin nadania

Braniewo, 14-500, Polska

Od 6 gru 2017 do 8 gru 2017

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Od 6 gru 2017 do 9 gru 2017