(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-06 10:13

24 tony zboża

(Nr 2011817)
24 tony zboża

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 567.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam ma do przewiezienia luzem zboże na wywrotce. ewentualnie po 11.09.2017 może być firanka

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 13:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeżeli poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport samochodem - wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przewieźć oraz od metody wyładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

    Aby znaleźć ciekawą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 złotych taniej, niż normalna stawka.

Adres i termin nadania

Smolanka, 08-106, Polska

Od 6 wrz 2017 do 10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Nietkowice, 66-112, Polska

Od 11 wrz 2017 do 13 wrz 2017