(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-06 10:13

24 tony zboża

(Nr 2011817)
24 tony zboża

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 567.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam ma do przewiezienia luzem zboże na wywrotce. ewentualnie po 11.09.2017 może być firanka

Oferty od Przewoźników (0)

3290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 13:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Jeśli poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport ciężarówką – wywrotką.

            Wywrotka to model pojazdu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą załadować oraz od sposobu wyładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

            Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na wywrotce, warto dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

            Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport kosztował 900 taniej, niż normalna cena.

Adres i termin nadania

08-106 Smolanka, Polska

Od 6 wrz 2017 do 10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Nietkowice, Polska

Od 11 wrz 2017 do 13 wrz 2017