(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-04-27 10:28

24t

(Nr 2637184)
24t

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.45

Wysokość [m]:

2.7

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Budżet zlecenia [zł]:

2800

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 736.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w szczególności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać kilka priorytetowych problemów.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych paczek czy też produktów sypkich, należałoby uściślić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych papierów, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej wystawione, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Jarocin, 63-200, Polska

Od 27 kwi 2018 do 30 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Korbach, 34497, Niemcy

Od 30 kwi 2018 do 1 maj 2018