(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 12:46

24toneladas

(Nr 3005764)
24toneladas

Długość [m]:

17

Szerokość [m]:

17

Wysokość [m]:

17

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

si

Budżet zlecenia [€]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 522.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę decydujących spraw.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku towaru. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych paczek czy też towarów sypkich, trzeba by sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Gdy zamierzamy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych papierów, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej umieszczone, docierają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Fuenlabrada, Hiszpania

Od 26 lip 2018 do 27 lip 2018

Adres i termin dostawy

Sevilla, Hiszpania

Od 26 lip 2018 do 27 lip 2018