(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-05 11:16

24tony

(Nr 1828016)
24tony

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

tel.603583871

Dystans: 266.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1846 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-06-2017, 17:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-26 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-07-31, 17:06

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1846 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zazwyczaj przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uściślić parę istotnych tematów.

    Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku produktu. Jeśli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, należałoby określić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieprzykryta naczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych papierów, w dodatku w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Czostków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

63-507 Kobyla Góra, Polska

Termin elastyczny