(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-05 11:16

24tony

(Nr 1828016)
24tony

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

tel.603583871

Dystans: 266.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1846 zł

ID firmy: 71281
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-06-2017, 17:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-26 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-07-31, 17:06

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1846 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka decydujących zagadnień.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieosłonięta naczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się przydatne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie stosownych papierów, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich wymogów, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej zamieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Czostków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

63-507 Kobyla Góra, Polska

Termin elastyczny