(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-16 07:50

24TONY

(Nr 2158779)
24TONY

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

24000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

TOWAR SYPKI

Budżet zlecenia [zł]:

400

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 76.00 km

Full truck load

     Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka kluczowych punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu może być otwarta naczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych zaświadczeń, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej publikowane, trafiają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Krasnystaw, 22-300, Polska

Od 16 lis 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Włodawa, 22-200, Polska

Termin elastyczny