(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-28 21:39

25

(Nr 1992953)
25

Waga w kg (łączna):

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 674.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 22:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeśli szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport na wywrotce.

    Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą przetransportować oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść nawet 32 tony.

    Żeby dostać dobrą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, należy dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 PLN mniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Most, Czechy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Słupsk, Polska

Termin elastyczny