(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-28 21:39

25

(Nr 1992953)
25

Waga w kg:

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 674.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

3980 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-08-2017, 22:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-28 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 3980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        W momencie kiedy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.


            Samochód - wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie daje szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą załadować oraz od metody wyładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść nawet 32 tony.


            Żeby dostać najlepszą ofertę dla przewozu na wywrotce, powinno się wystawić w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.


            Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 . Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 PLN taniej, niż normalna stawka.


Adres i termin nadania

Most, Czechy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Słupsk, Polska

Termin elastyczny