25 (Nr 5962048)

25

Długość [m]:

14

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

25000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1865.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

1 cze 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać kilka kluczowych formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz wyładunku towaru. Kiedy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Jeżeli potrzebujemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych zaświadczeń, dodatkowo w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie niskich cen.