(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-24 13:22

25 kartonow, rower (Nr 3006020)

25 kartonow, rower

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 402.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Frankfurt nad Menem, Niemcy

Od 19 sie 2018 do 20 sie 2018

Adres i termin dostawy

Zurych, Szwajcaria

Od 20 sie 2018 do 21 sie 2018