(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-21 12:32

25 palet z peletem drewnianym - gotówka !!!

(Nr 2169339)
25 palet z peletem drewnianym - gotówka !!!

Długość [m]:

13.6

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

24.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

25 kg worki na palecie - każda paleta osobno strechowana

Budżet zlecenia [zł]:

3600

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 995.00 km

Informacje dodatkowe:

towar to pelet drewniany. gotówka na rozładunku - zapraszam !!!

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę kluczowych formalności.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, warto ustalić, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych zaświadczeń, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich wymogów, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

12 gru 2017

Adres i termin dostawy

Tourpes, 7904, Belgia

13 gru 2017