(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-11-21 10:56

25 t zboże

(Nr 2169093)
25 t zboże

Waga w kg (łączna):

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 356.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1980 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 11:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Gdy szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest przewóz wywrotką.

    Wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przetransportować oraz od sposobu rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

    Żeby znaleźć ciekawą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, należy dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 PLN mniej, niż standardowa cena.

Adres i termin nadania

Terespol, 21-550, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Budy Dłutowskie, 95-081, Polska

Termin elastyczny