(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-31 11:29

25 ton ekogroszku

(Nr 1999214)
25 ton ekogroszku

Waga w kg (łączna):

25000.00

Dystans: 140.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 18:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeśli szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

    Żeby uzyskać dobrą ofertę dla transportu na wywrotce, należy wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 zł taniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bełchatów, Polska

Termin elastyczny