(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-31 11:29

25 ton ekogroszku

(Nr 1999214)
25 ton ekogroszku

Waga w kg:

25000.00

Dystans: 140.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1490 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-08-2017, 18:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1490 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Jeśli poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest przewóz wywrotką.


            Wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przetransportować oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować prawie 32 tony.


            Aby dostać dobrą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, warto dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.


            Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 PLN taniej, niż standardowa stawka.


Adres i termin nadania

Sosnowiec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bełchatów, Polska

Termin elastyczny