25 ton kamienia (Nr 7303537)

25 ton kamienia

Waga w kg (łączna):

25000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 163.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Rodaki

15 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Maniowy

7 kwi 2021


Transport wywrotką

        W momencie kiedy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

            Samochód - wywrotka to typ pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować prawie 32 tony.

            Żeby znaleźć najlepszą ofertę dla transportu na wywrotce, warto dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, transport wyniósł 900 zł taniej, niż normalna cena.