(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-05 10:49

25 ton Kostka w workach 600 Euro gotowka wiecej info.-

(Nr 1827941)
25 ton Kostka w workach 600 Euro gotowka wiecej info.-

Dystans: 468.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga w szczególności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać kilka głównych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niedużych paczek czy też produktów sypkich, należałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy otwarta przyczepa. Jeśli chcemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych dokumentów, oprócz tego w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

     Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, szybko można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych towarów, a duża konkurencja umożliwia dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Świdnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

94152, Neuhaus am Inn, Niemcy

Termin elastyczny