(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-05 10:49

25 ton Kostka w workach 600 Euro gotowka wiecej info.-

(Nr 1827941)
25 ton Kostka w workach 600 Euro gotowka wiecej info.-

Dystans: 468.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 22:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w głównej mierze zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować kilka ważnych tematów.

    Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeżeli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które będą w mocy podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, należy uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy nieprzykryta przyczepa. Gdy zamierzamy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie odpowiednich dokumentów, na dodatek w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po doprecyzowaniu swoich warunków, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do tysięcy profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Świdnica, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

94152, Neuhaus am Inn, Niemcy

Termin elastyczny