(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-02 15:30

25 ton kostki granitowej big bag

(Nr 1824874)
25 ton kostki granitowej big bag

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big bag

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 447.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 12:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-06 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 2690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przenoszą się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka priorytetowych problemów.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku towaru. Gdy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też ładunków sypkich, wypadałoby określić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieosłonięta naczepa. Gdy pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych zaświadczeń, oprócz tego w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po dookreśleniu swoich warunków, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Wróblewskiego 50-950, Wrocław, Polska

Od 5 cze 2017 do 10 cze 2017

Adres i termin dostawy

38-114 Niebylec, Polska

Od 5 cze 2017 do 10 cze 2017