(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

25 ton kruszywa granitowego 2-8 mm (Nr 4746868)

25 ton kruszywa granitowego 2-8 mm

Waga w kg (łączna):

25000.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 649.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Rogoźnica

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Ełk

14 sie 2019


Transport wywrotką

        Gdy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

            Wywrotka to model pojazdu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą zabrać oraz od metody rozładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować nawet 32 tony.

            Aby uzyskać ciekawą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN mniej, niż normalna opłata.