(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

25 ton kruszywo (Nr 5560731)

25 ton kruszywo

Waga w kg (łączna):

25000

Budżet zlecenia [zł]:

1840

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 326.00 km

Adres i termin nadania

Słowacja, Kraj Preszowski, Okres Poprad

Od 5 gru 2019 do 29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Radomsko

Termin elastyczny


Transport wywrotką

        Jeżeli poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport samochodem - wywrotką.

            Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą załadować oraz od metody wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

            Aby uzyskać ciekawą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za przewóz samochodem wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN taniej, niż standardowa opłata.