(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

25 ton kruszywo (Nr 5560759)

25 ton kruszywo

Waga w kg (łączna):

25000

Budżet zlecenia [zł]:

1850

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 500.00 km

Adres i termin nadania

Słowacja, Kraj Bańskobystrzycki, Detva

Od 5 gru 2019 do 29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Antoniew

Od 5 gru 2019 do 29 lut 2020


Transport wywrotką

        Jeśli poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest przewóz samochodem - wywrotką.

            Samochód - wywrotka to model samochodu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie daje szeroki dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu wyładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

            Aby znaleźć najlepszą ofertę dla przewozu na wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 km, czyli dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 PLN mniej, niż normalna stawka.