25 ton wapno (Nr 6830732)

25 ton wapno

Waga w kg (łączna):

25000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 492.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Drugnia Rządowa

Od 15 lip 2021 do 3 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Grębocice

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Transport wywrotką

        Gdy szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest przewóz wywrotką.

            Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą przewieźć oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

            Żeby dostać dobrą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, należy wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za przewóz wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN mniej, niż zwykła stawka.