(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-11-21 10:54

25 ton węgla

(Nr 2169087)
25 ton węgla

Waga w kg (łączna):

25000.00

Budżet zlecenia [zł]:

42

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 235.00 km

Informacje dodatkowe:

węgiel ekogroszek z Dąbrowa Górnicza do Długołęka

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-11-2017, 11:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-21 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości: (1)

Maciej K. (Zleceniodawca)
21-11-2017, 11:24
Cena jest za wysoka
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeżeli szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz samochodem - wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przewieźć oraz od metody wyładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Żeby dostać najlepszą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 zł mniej, niż zwykła opłata.

Adres i termin nadania

Dąbrowa Górnicza, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocławska, Długołęka, 55-095, Polska

Termin elastyczny