(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-11-21 11:19

25 ton węgla

(Nr 2169144)
25 ton węgla

Waga w kg (łączna):

25000.00

Budżet zlecenia [zł]:

45

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 253.00 km

Informacje dodatkowe:

45 PLN NETTO załadunek 22.11.2017

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeżeli poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą przewieźć oraz od metody rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść nawet 32 tony.

    Żeby znaleźć ciekawą ofertę dla transportu na wywrotce, należy wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 zł mniej, niż normalna opłata.

Adres i termin nadania

Dąbrowa Górnicza, Polska

22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Oleśnica, Polska

22 lis 2017