(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-11-16 09:41

25 ton węgla postać sybka

(Nr 2159034)
25 ton węgla postać sybka

Waga w kg:

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 252.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam Mam do przewozu 25 ton węgla w postaci szybkiej 41-260 Sławków - 99-440 Jackowice koło Łowicza Termin w jak najbliższym czasie Proszę o składanie ofert

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    W momencie kiedy poszukujesz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Wywrotka to model samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą załadować oraz od metody wyładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

    Aby znaleźć ciekawą ofertę dla przewozu na wywrotce, powinno się dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 złotych taniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

41-260 Sławków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jackowice, Polska

Termin elastyczny