25 ton wyslodki (Nr 8012233)

25 ton wyslodki
Waga
25 ton wyslodki
25000 kg
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
25000 kg
Dystans
110 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Malbork

Od 15 wrz 2021 do 31 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Brodnica

Od 15 wrz 2021 do 31 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport wywrotką

        W momencie kiedy szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest przewóz na wywrotce.

            Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do powierzchni ładunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki różnią się w zależności od wielkości ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

            Aby dostać dobrą ofertę dla transportu na wywrotce, warto dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

            Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych taniej, niż standardowa cena.