(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 08:20

25 ton ziemniaków w big bagach

(Nr 2115444)
25 ton ziemniaków w big bagach

Długość [m]:

0.95

Szerokość [m]:

0.95

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

25000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

5100

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1089.00 km

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga zwłaszcza przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę istotnych formalności.

     Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i wyładunku towaru. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby uściślić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych dokumentów, w dodatku w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, docierają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Słupsk, 76-200, Polska

26 paź 2017

Adres i termin dostawy

Gyor, Węgry

Od 30 paź 2017 do 4 lis 2017