(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-05 19:06

25000 ton , około 1000 kursów

(Nr 2010716)
25000 ton , około 1000 kursów

Waga w kg (łączna):

25.00

Budżet zlecenia [zł]:

615000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 117.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia 25000 ton tłocznia 0-31 Płatne 24,50 PLN netto za tonę

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    W momencie kiedy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

    Wywrotka to typ samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od wielkości ładunku, który mogą załadować oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

    Aby uzyskać dobrą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 zł taniej, niż standardowa cena.

Adres i termin nadania

Męcinka, Polska

Od 5 wrz 2017 do 30 lis 2017

Adres i termin dostawy

Nowa Sól, Polska

Od 12 wrz 2017 do 30 lis 2017