(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 16:49

25kg

(Nr 2256015)
25kg

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2153.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, opłaca się opublikować bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Rzeszów, Polska

6 sty 2018

Adres i termin dostawy

Windham Road, Manchester, BH1 4RE, Wielka Brytania

Termin elastyczny