(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

25szt paczek o wadze 210kg. (Nr 5012342)

25szt paczek o wadze 210kg.

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

210.00

Liczba sztuk:

25

Dystans: 407.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Legnica

Od 2 wrz 2019 do 5 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Targ

Od 2 wrz 2019 do 6 wrz 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, warto wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).