(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-04 17:03

25t miału węglowego

(Nr 2007884)
25t miału węglowego

Waga w kg:

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 16.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Kiedy poszukujesz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą opcją jest transport ciężarówką – wywrotką.

            Wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą przetransportować oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować około 32 tony.

            Aby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na wywrotce, powinno się dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport samochodem wywrotką na terenie kraju to 1600 . Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport kosztował 900 mniej, niż standardowa opłata.

Adres i termin nadania

Gdańska 21, Szczecin, Polska

5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Stołczyńska 100, Szczecin, Polska

5 wrz 2017