(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-04 17:03

25t miału węglowego

(Nr 2007884)
25t miału węglowego

Waga w kg (łączna):

25000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 16.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport wywrotką.

    Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo umożliwia otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od pojemności towaru, który mogą przetransportować oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować nawet 32 tony.

    Aby dostać dobrą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a w kolejnym kroku trzeba wybrać opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Transportowano 25 ton kamienia na trasie o długości ponad 400 km, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 złotych taniej, niż zwykła stawka.

Adres i termin nadania

Gdańska 21, Szczecin, 70-661, Polska

5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Stołczyńska 100, Szczecin, Polska

5 wrz 2017