(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

26 kompletów kół od samochodów osobowych (Nr 4374637)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

koła luzem

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 556.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Kożuchów

15 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Obryte

Od 15 maj 2019 do 16 maj 2019


Transport innych ładunków

Przewóz innych towarów

Koszt przewozu różnych towarów jest zależny od rozmiaru towaru, daty transportu oraz dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której układa się niewielkie rzeczy lub pakunki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (takie jak farby, panele itd.), okna jak również materiały chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem i zajmuje jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu używa się różnego typu samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Pozostałe ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.