26 palet, 900kg każda paleta łącznie 23400kg (Nr 6022327)

26 palet, 900kg każda paleta łącznie 23400kg

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

23400

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Paleta

Budżet zlecenia [zł]:

1200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 239.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Chmielów

Od 22 kwi 2020 do 20 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Od 30 kwi 2020 do 31 maj 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga zwłaszcza przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie wyprowadzają się. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę kluczowych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku produktu. Gdy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowektóre sprostają unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też produktów sypkich, opłaca się uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy otwarta przyczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne zastosowanie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych zaświadczeń, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej publikowane, trafiają do tysięcy profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.