(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

26 ton grysu (Nr 6011821)

Waga w kg (łączna):

26

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 383.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Strzegom

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Gąbin

Termin elastyczny


Transport wywrotką

        W momencie kiedy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport wywrotką.

            Samochód - wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od wielkości towaru, który mogą przewieźć oraz od metody wyładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

            Aby znaleźć najlepszą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, należy dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże przewoźnikom dokładniej wycenić transport i zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport wyniósł 900 zł taniej, niż normalna stawka.