(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-09-08 16:46

26 ton węgla (Nr 2017307)

26 ton węgla

Waga w kg (łączna):

26000.00

Budżet zlecenia [zł]:

40

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 201.00 km

Transport wywrotką

    Jeśli szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do powierzchni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największą masę przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

    Żeby uzyskać najlepszą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 zł. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 złotych mniej, niż standardowa opłata.

Adres i termin nadania

Oświęcim, Polska

13 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Oława, 55-200, Polska

13 wrz 2017