(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-10-26 10:10

26 wegiel

(Nr 2115732)
26 wegiel

Waga w kg (łączna):

26000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 579.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Kiedy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport na wywrotce.

    Wywrotka to model pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka posiada specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą załadować oraz od metody wyładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować aż 32 tony.

    Żeby dostać ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, powinno się dodać w portalu - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to pomoże przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 zł. Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN taniej, niż zwykła stawka.

Adres i termin nadania

Braniewo, 14-500, Polska

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Bytom, Polska

31 paź 2017