(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-10-26 10:10

26 wegiel

(Nr 2115732)
26 wegiel

Waga w kg:

26000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 579.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Jeśli szukasz transportu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport na wywrotce.

            Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą zabrać oraz od sposobu rozładunku. Największą masę mogą przewieźć wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść około 32 tony.

            Żeby uzyskać dobrą ofertę dla przewozu na samochodzie wywrotce, warto wystawić w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy wybrać kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najdokładniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport ciężarówką wywrotką na terenie kraju to 1600 . Transportowano 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 mniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Braniewo, Polska

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Bytom, Polska

31 paź 2017