(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

26t jabłek (Nr 5258618)

26t jabłek

Waga w kg (łączna):

26000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 258.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Górki-Izabelin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Lubawa

Termin elastyczny


Transport wywrotką

        W momencie kiedy szukasz przewozu dla materiałów sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz ciężarówką – wywrotką.

            Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie daje szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować nawet 32 tony.

            Żeby znaleźć najlepszą ofertę dla przewozu na wywrotce, należy wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych firm zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.

            Przykładowa cena za przewóz ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, transport wyniósł 900 złotych mniej, niż normalna stawka.